Bath and Body Works seria best Day Ever
Nowości kosmetyczne

Best Day Ever, czyli wspomnienia lata z Bath and Body Works

Seria Best Day Ever marki Bath and Body Works sprawdzi się idealnie, jeśli będziemy chciały odczarować jesienną chandrę.

Najnowsza kolekcja Best Day Ever, owocowo-słodkich kosmetyków od Bath & Body Works, pomimo jesiennej atmosfery kieruje nasze myśli ku beztroskim, pełnym szaleństwa dniom! Odczaruj więc deszczową aurę i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a w mgnieniu oka przegonisz pochmurny nastrój.  Koniec lata zbliża się nieubłaganie, jednak nie musi to oznaczać końca przyjemności i wspaniałej zabawy. Zatrzymaj dla siebie cząstkę lata dzięki linii Best Day Ever od Bath & Body Works i bądź pełna blasku nawet w najbardziej pochmurny jesienny dzień! Pozwól swojej skórze skosztować prawdziwie owocowej uczty i wybierz się w podróż po najlepszych wakacyjnych wspomnieniach – złociste kąpiele słoneczne, pikniki w parku, ogniska na plaży… To będzie twój Best Day Ever!

Najnowsza kolekcja pielęgnacyjna od Bath & Body Works to pięć niesamowitych kompozycji zapachowych:

  • Sweet Escape Strawberry Picnic,
  • Sunshine Days Summer Sunflowers,
  • Get Happy White Peach Sangria,
  • Live Fresh Seaside Citrus oraz
  • Beach Nights Summer Marshmallow

Produkty, jak za dotknięciem magicznej różdżki, poprawiają nastrój, pobudzają do działania i dają soczysty zastrzyk pozytywnej energii.

Co sądzicie o tej serii? Sprawdziłaby się u Was? :)

4 komentarze

Zostaw komentarz