Kenzo i Eos na paryskim Tygodniu Mody

Kenzo i Eos na paryskim Tygodniu Mody

Eos i Kenzo to duet, który po raz drugi zagościł na paryskim tygodniu mody.

Balsamy Eos to ulubione produkty kosmetyczne gwiazd, a Kenzo od 1970 roku zachwyca odważnymi kolekcjami,  inspirowanymi modą uliczną i pełnymi szalonych kolorów.  A gdyby tak połączyć siły ? 🙂 Tym sposobem, już po raz drugi, produkty Eos pojawiły się za kulisami paryskiego tygodnia mody, i miały swój udział w przygotowaniach do pokazu marki na sezon wiosna-lato 2017 .

Tegoroczna kolekcja Kenzo to nawiązanie do lat osiemdziesiątych – czasu wzorów, kolorów i brokatu. Dyrektorzy kreatywni Carol Lim and Humberto Leon przygotowali propozycję inspirowaną disco w której dominującą rolę przejęły cekiny, kontrastowe zestawienia kolorystyczne i nietypowe połączenia tkanin.

Proponowany makijaż to powiązanie naturalności i mocnych zestawień kolorystycznych w odcieniach czerwieni. Jako baza do makijażu ust idealnie sprawdza się eos o smaku granat malina, który nie tylko świetnie nawilża usta, ale także kolorem swojego opakowania doskonale pasuje  do zaproponowanych stylizacji. Balsam dostępny jest w Polsce od września tego roku  w Perfumeriach Douglas.

Może spodoba Ci się także

2 thoughts on “Kenzo i Eos na paryskim Tygodniu Mody

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *