O blogu

Dlaczego Glow Up?

Przede wszystkim, ogromne podziękowania dla Kasi, za inspirację! Glow up to transformacja, piękna przemiana.

Zaliczam się do grupy kobiet z mocną trójką z przodu i chcę głównie podejmować tematy dotyczące  anti-aging’u , pielęgnacji, zdrowia, ale też  i stylu życia. Piękno nie ma wieku, więc tak naprawdę nie ważne, czy masz lat 20, 35 czy 68, serdecznie Cię zapraszam, może znajdziesz coś dla siebie? Bo piękną metamorfozę można przejść zawsze, czyli glow up Drogie Panie!

Blog Glow Up

Kilka słów o mnie

moje1Mam na imię Adriana, mieszkam w Tarnowie (Małopolska).

Zgodnie z wykształceniem, powinnam pracować w turystyce. I to właśnie pewnego dnia, kiedy to siedziałam za biurkiem biurze podróży, znalazłam informację, która była początkiem mojej przygody ( a z czasem i pracy) w portalu urodowym, a później w portalu o medycynie estetycznej. I chyba się w tym odnalazłam 🙂 Przez ten czas, przez moją klawiaturę przewinęło się setki teksów, moje ciało, włosy i twarz, przetestowało niezliczoną ilość kosmetyków, a także i kilka zabiegów. I to pozwoliło mi na wyrobienie sobie zdania na temat pielęgnacji.  Dbam o siebie, ale daleko mi do włosomaniaczki, kosmetykoholiczki itp. Wciąż jednak szukam dla siebie pielęgnacji idealnej, dlatego też jeśli mogę to pytam, czytam, szukam i zamęczam (siebie i innych 😉 ). Wierzę, że dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie, dlatego uważam na to, co jem (z wyboru i konieczności – nie jem mięsa, nabiału i glutenu). Interesują mnie też nieinwazyjne metody anti aging.

Równowaga być musi. Dlatego chętnie z beauty świata, przenoszę się do świata muzyki elektronicznej, Formuły 1, czy „Inżynierii Ekstremalnej” z Dannym Forsterem. Ostatnio pochłonął mnie ‚Lucyfer” 😉

Uwielbiam mroczną jesień, gwiazdy, chmury i piękne zachody słońca (na wschody się jeszcze nie załapałam 😉 ), dobrą kawę, modę lat 50,  fajne towarzystwo i jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia.

Kontakt:  ada@glowup.pl

Gdzie mnie (wraz z blogiem) znajdziecie?

 Facebook

Instagram

Google+

Z blogiem współpracowała Sylwia, która dzieliła się swoimi przepisami, i tak o sobie mówi:

IMG_20160710_154300_1 (1)Jestem  „pasjonatką kulinariów” w szeroko rozumianym znaczeniu tego stwierdzenia.  Jak prawdziwa kobieta uwielbiam zakupy ale przede wszystkim zakupy artykułów spożywczych z których przygotowuję później potrawy dla siebie i swoich najbliższych.  Zwracam uwagę aby były świeże, zdrowe oraz jak najmniej modyfikowane produkcyjnie.

Zdrowo i Smakowo to obszar w 101% poświęcony czemuś co jest jednym z podstawowych elementów naszego życia czyli jedzeniu – od wyboru odpowiednich produktów spożywczych z których przygotowywane są potrawy, gotowaniu i pieczeniu, podaniu posiłków po celebrowanie konsumpcji.

Na co dzień prowadzę aktywny tryb życia: uwielbiam góry – zimą jeżdżę tam na nartach, natomiast w pozostałych porach roku spaceruję, wspinam się lub jeżdżę na rowerze. Jestem miłośniczką tańców latino w szczególności salsy kubańskiej.

 Propozycje dań znajdziecie w kategorii: Przepisy Sylwii

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *