O mnie

Kilka słów

O mnie

Mam na imię Adriana, mieszkam w Tarnowie (Małopolska).

Zgodnie z wykształceniem powinnam pracować w turystyce. I  pewnego dnia, kiedy to siedziałam za biurkiem biurze podróży, znalazłam informację, która stała się początkiem mojej przygody (a z czasem i pracy) w portalu urodowym, a później w portalu o medycynie estetycznej. I chyba się w tym odnalazłam. Przez ten czas, przez moją klawiaturę przewinęło się setki tekstów (dodawanych,  poprawianych,  czy też pisanych przeze mnie), moje ciało, włosy i twarz przetestowały niezliczoną ilość kosmetyków oraz zabiegów. Wciąż szukam dla siebie pielęgnacji idealnej, dlatego też jeśli mogę to pytam, czytam, szukam i zamęczam (siebie i innych ;) ). Chciałabym dojść do takiego momentu, że mam tylko najodpowiedniejsze kosmetyki pielęgnacyjne i nic więcej. Interesują mnie nieinwazyjne metody anti aging. Za najlepszy kosmetyk uważam jednak sen i spokój.

Wierzę, że dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie, dlatego uważam na to, co jem. Z wyboru i konieczności – nie jem mięsa, nabiału i glutenu. Nie jest łatwo, ale warto.

O moich ulubieńcach

Uważam, że równowaga być musi. Dlatego chętnie z beauty świata, przenoszę się do świata muzyki elektronicznej i Formuły 1. Ostatnio pochłonął mnie pewien gryfonik brabancki o imieniu Mazikeen.

Uwielbiam mroczną jesień (im więcej mgły, mżawki, szarości, tym piękniej),  chwile relaksu w parkach, spacery szczególnie, kiedy mogę podziwiać niebo, gwiazdy, chmury oraz piękne wschody i zachody słońca ( wtedy właśnie najczęściej robię zdjęcia). Lubię dobrą kawę i inspirujące towarzystwo, ale też ciszę i spokój, bo wtedy najlepiej odpoczywam.  

Zawodowo zgłębiam tajniki mediów społecznościowych i chyba mogę powiedzieć, że pracuję na Facebooku. 

O tym, gdzie mnie wraz z blogiem znajdziecie

Jeśli masz ochotę do mnie dołączyć lub napisać – będzie mi bardzo miło.