Pielęgnacja suchych włosów z Marc Anthony Deep Repair

Pielęgnacja suchych włosów z Marc Anthony Deep Repair

Pielęgnacja włosów suchych to czasem niełatwe zadanie, ale z pomocą przychodzi nowa linia marki Marc Anthony Deep Repair Aloe Vera & Jasmine.

Kosmetyki te zawierają cenne składniki, takie jak sok z aloesu oraz świeży ekstrakt z jaśminu, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nasze włosy są odpowiednio nawilżone. Ekstrakt z wodorostów morskich sprawia, że suche włosy zostają zrewitalizowane i odzyskują swoje piękno, bez obciążania ich.

Deep Repair Aloe Vera Sulfate Free Shampoo

Szampon sprawia, że włosy stają się natychmiast nawilżone, zdrowsze i odmłodzone z wyglądu. Delikatnie oczyszcza, a zawarte w nim wyciągi roślinne sprawiają, że z biegiem czasu włosy staja się sprężyste, miękkie i lśniące. Kosmetyk idealnie nadaje się do każdego rodzaju włosów, także farbowanych.

Cena: 32,99 zł/ 250 ml

Deep Repair Aloe Vera Jasmine Sulfate Free Conditioner                             

Pielęgnacja włosów z tym kosmetykiem jest niezwykle skuteczna i przyjemna.  To lekka odżywka, która także zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Dzięki składnikom pielęgnującym, włosy stają się miękkie, gładkie i łatwo się rozczesują. Odżywka zatrzymuje w nich wilgoć na dłużej. Regularne stosowanie sprawia, że włosy są lśniące, zdrowe i zrewitalizowane.

Cena: 32,99 zł/250 ml

Pielęgnacja z Marc Anthony

Może spodoba Ci się także

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *