Podsumowanie lutego na blogu
Lifestyle

Podsumowanie lutego na blogu – krótki przegląd wpisów

Nowy miesiąc, przed nami też nowa pora roku, powspominajmy szybko luty ;)

Pielęgnacja, zdrowie, Instagram, czyli zapraszam na króciutkie podsumowanie lutego.

Miesiąc upłynął pod hasłem Spotkania Blogerek, jakie odbyło się 4 lutego w Krakowie. Więcej o nim przeczytacie niżej. Zachęcam Was gorąco do poszukiwania informacji, czy tego typu spotkania nie odbywają się w Waszej okolicy. A gdzie szukać? Ja o spotkaniu organizowanym przez Anię, dowiedziałam się z grupy na fb – Spotkania  blogerek.  Są też grupy lokalne, więc warto poszukać, a może i samej spróbować coś zorganizować? Choćby niewielkie spotkanie przy kawie. To naprawdę niesamowita okazja, aby poznać cudownych ludzi, wymienić się doświadczeniami i jeśli trzeba, pomóc sobie wzajemnie.

  Spotkanie blogerek w Krakowie 04.02.2017

Sama miałam ogromną przyjemność spotkać się z Madzią, która prowadzi bloga megly.pl Odkąd dowiedziałam, że Magda jest z Tarnowa, a do tego gdzieś w swojej okolicy kupuje supertanią zdrową żywność, MUSIAŁAM ją poznać ;) Dzieli nas różnica wieku, ale ja przynajmniej jej nie zauważyłam. Porozmawiałyśmy o blogowaniu, marketingu i zdrowym odżywianiu (a tak, takie mądre tematy były!) Spotkanie było więc przesympatyczne, Magda cudowna, a ja wracałam do domu z uśmiechem na twarzy. I powiedzenie – poniedziałek jaki, cały tydzień taki, naprawdę się sprawdziło! Tydzień był bardzo udany i obfitujący w przemiłe wiadomości. Oby tak dalej ;)

Pielęgnacja

Przedstawiałam Wam mój test rosyjskiej odżywki do paznokci.  Stosuję ją nadal, więc trzeba będzie uzupełnić nieco informacje ;)

Fitokosmetik Zdrowe Paznokcie,natychmiastowe wzmocnienie-opinia

Oto moje top 5, jeśli chodzi o masaże twarzy. Proste, przyjemne i skuteczne.

Masaż twarzy, ćwiczenia twarzy – moje top 5

Zdrowie

W temacie zdrowia, chciałam Wam zaproponować poczytanie o rajstopach kompresyjnych marki Veera. Pewnie nie wszystkie z Was potrzebują aż tak mocnego wspomagania, jakie ja wybrałam, ale jeśli tylko Wasza praca jest siedząca, stojąca, macie mało ruchu, może warto się zainteresować takimi rajstopami?

Veera Rajstopy uciskowe- ściśnij na zdrowie!

Ponieważ mam pewien pomysł,  wydawało mi się, że dobrze by było zacząć od siebie, i przedstawić Wam moje przygody z dbaniem o zdrową cerę i przede wszystkim z walką o zdrowie. I tak powstał pierwszy wpis o mojej diecie.

Dieta bezmięsna i bezlaktozowa – moja historia cz.1 

Podsumowanie lutego na Instagramie:

Największą popularnością cieszyły się tym razem produkty do ust od marki Bell.

 

10 komentarzy

Zostaw komentarz