Rene Furterer partnerem gali French Touch

Rene Furterer partnerem gali French Touch

Marka Rene Furterer była jednym z partnerów akcji French Touch, która ma na celu przybliżenie i celebrowanie kultury Francji w Polsce.

7 października 2016 w Teatrze Wielkim w Warszawie , odbyła się gala wieńcząca tę akcję. Podczas tego niezwykłego wieczoru, przybyli goście mieli okazję  poznać różne oblicza Francji – zaczynając od muzyki, designu, filmu, przez pokazanie francuskiego stylu życia, którego nieodłączną częścią jest moda.

Rene Furter to  ekspert  w naturalnej pielęgnacji włosów, z sukcesem łącząca osiągnięcia nauki  z naturalnymi wyciągami roślinnymi. I to właśnie ta marka zadbała o stworzenie fryzur modelek, oraz gwiazd, które brały udział w wydarzeniu.

Kreację fryzur nadzorował stylista Mariusz Szymojko, z salonu Szymojko & Dziewoński, będącego ambasadorem marki Rene Furterer w Polsce. Wszystkie looki były inspirowane propozycjami z kolekcji STUDIO René Furterer, na sezon jesień- zima 2016/2017. Popularne w tym sezonie delikatne fale, mocne loki bardziej ujarzmione lub luźno skręcone idealnie wpasowały się w klimat paryskiego szyku.

Uwagę widzów przykuł pokaz francuskiego projektanta, Jeana- Charlsa Castelbajaka, którego ekscentryczne stroje, czerpiące z popkultury kochają gwiazdy, takie jak Farah Fawcett oraz Lady Gaga. Zaproszeni goście mogli na żywo podziwiać, miedzy m.in. kurteczkę Teddy Bear z miękkich pluszaków.

Podczas tegorocznej gali, wszyscy goście mogli przenieść się na jeden wieczór do Francji. Dla wszystkich, którzy nie mogli w niej uczestniczyć, będą mogli obejrzeć retransmisję, 4 listopada w TVP 2 o godzinie 22:30.

Koniecznie też sprawdźcie, jaki jest sekret urody Francuzek .

 

 

Może spodoba Ci się także

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *