Sinsay – ciepła kolekcja Canadian Winter

Sinsay – ciepła kolekcja Canadian Winter

Kanadyjska estetyka, ponadczasowe modele, luz i wygoda – oto zimowa kolekcja marki Sinsay.

Ubrania Sinsay skierowane są  dla ekspresyjnych, młodych i charakternych dziewczyn. Powiedzmy, że średnio wpisuję się w ten opis (no, może w wyjątkiem określenia młoda 😀 ), ale lubię wstąpić do salonu marki. Na plus są niskie ceny, ale też i uniwersalność, dzięki czemu te młodsze i te młode 😉 znajdą coś dla siebie.  Dlatego tym razem chciałam Wam pokazać zimową kolekcję o nazwie Canadian Winter. Co prawda u nas dawno nie było  prawdziwej winter, a co dopiero Canadian, ale chyba każdy lubi, kiedy jest mu ciepło i wygodnie.

Sinsay - Canadian Winter - koszula i kamizelka z najnowszej kolekcji

Nowa kolekcja charakteryzuje się luźnym stylem, projektami zgodnymi z najnowszymi trendami i ciepłymi kolorami (poza bielą i szarością, znajdziemy też ciepłą, ceglastą czerwień czy karmel). Jest niezobowiązująca i wygodna. A do wyboru mamy sporo: począwszy od koszul w kratę, ciepłych swetrów, także obszytych kożuszkiem, po jeansy, ciepłe szale i rękawiczki.

Skoro zima nie jest biała (przynajmniej nie wszędzie), to niech będzie chociaż kolorowa. A to dzięki zimowej parce, która obszyta jest … różowym futrem.

Sinsay - zimowa kolekcja Canadian Winter

Może spodoba Ci się także

5 thoughts on “Sinsay – ciepła kolekcja Canadian Winter

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *