Świętuj urodziny drogeria.pl!

Mam przyjemność być ambasadrką drogeria.pl , dlatego też z wielką przyjemnością chciałam Wam przekazać informację o jej urodzinach.

A jak urodziny, to i prezenty 🙂 Tym razem dla klientek, bowiem drogeria.pl przygotowała specjalną promocję na wszystkie produkty!

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:1 / Podziel się:

Szczoteczka soniczna z Aliexpress – moja opinia

Oczyszczanie to podstawa dobrego wyglądu naszej cery. Poznajcie moją opinię o szczoteczce kupionej na Aliexpress, dzięki której codzienna pielęgnacja stała się łatwiejsza i skuteczniejsza.

Szczoteczka soniczna jest coraz bardziej popularna, coraz więcej ich w sklepach, drogeriach i naszych łazienkach 🙂 . Nic dziwnego, bo wraz z odpowiednimi preparatami, jest dla wielu kobiet świetnym sposobem na dokładne oczyszczanie twarzy. 

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:27 / Podziel się:

Kobieta zadbana w każdym wieku wygląda lepiej

Zapraszam Was na wyjątkowy wpis. Wyjątkowy, bo gościnny, a jego autorką jest Olga Szemley- twórczyni naturalnej metody odmładzania.

Dzisiaj opowiem Wam, na czym powinien polegać naprawdę skuteczny anti-aging, czyli o autorskiej metodzie Yogattractive™. 

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:1 / Podziel się:

Catrice ICONails – test i opinia o żelowym lakierze

Nie jestem fanką hybryd, bo kompletnie się u mnie nie trzymają. Lubię za to ciekawe, klasyczne lakiery do paznokci. I jedną taką nowość przetestowałam i chciałam Wam opowiedzieć o niej co nieco.

ICONails to lakier od marki Catrice. Jak zapewnia producent, lakier ma się utrzymywać nawet do 7 dni i to bez nałożonego lakieru nawierzchniowego.  Poza trwałością, ma zapewniać żelowe wykończenie. Jest to produkt wegański, wzbogacony o olej acai. 

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:0 / Podziel się: