Kerabione serum do rzęs – przeczytaj opinię i zobacz efekty

Wyznaję zasadę, że wolę zadbać o swoje rzęsy, niż je przedłużać. Dlatego lubię fajne tusze do rzęs i fajne odżywki, które sprawią, że moje naturalne rzęsy będą w dobrej kondycji, by móc je malować  😉

Kerabione wzmacniające serum do rzęs, wpadło w moje ręce jakoś w połowie kwietnia. Aby moja opinia była jak najbardziej prawdziwa, od tego momentu nie stosowałam (i nadal nie stosuję) innych odżywek czy wspomagaczy ( np odżywki DIY )

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:2 / Podziel się:

eos Medicated Lip Balm – mandarynkowa ochrona

Kuleczkowe balsamy eos przewijały się tutaj nie raz. Tym razem zapraszam na recenzję nieco innej wersji.

Balsam eos Medicated Lip Balm dostałam w ramach współpracy z Drogeria.pl  Cieszę się, że Drogeria.pl mi zaufała i mogę być w gronie ich ambasadorek (wkrótce napiszę o tym nieco więcej). To bardzo miłe. Z otrzymanej przesyłki wyciągam więc balsam eos, testuję i dzielę się z Wami opinią.

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:9 / Podziel się:

O’right Recoffee olejek do włosów – opinia

Uwielbiam kawę, także tą w kosmetykach. Dlatego chciałabym Wam przedstawić teraz kosmetyk niezwykły. Dlaczego niezwykły, przekonacie się sami/same 😉

Olejek O’right Recoffee, to olejek powstały z … fusów kawy. Tak samo, jak jego opakowanie (buteleczka ma naturalny kolor kawy). Brzmi to niezwykle tajemniczo i ciekawie, dlatego niżej kilka słów wyjaśnienia.

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:10 / Podziel się:

Testowanie z TrustedCosmetic-serum antycellulitowe Lirene

Poszukuję dobrego kosmetyku antycellulitowego. Dlatego aby móc się przekonać o skuteczności preparatu Lirene, zgłosiłam się do akcji testowania. Czy było warto?

Testowanie kosmetyków z TrustedCosmetics polega na tym, iż co jakiś czas redakcja portalu daje możliwość przetestowania różnych preparatów. Chętne osoby zgłaszają się w komentarzach, a jury redakcyjne wybiera kilka użytkowniczek, którym przesyła do testów wybrany przez nie kosmetyk. Obowiązkiem jest oczywiście ten kosmetyk przetestować i opisać wrażenia.

Czytaj więcej →
Odpowiedzi:4 / Podziel się: