Best Day Ever, czyli wspomnienia lata z Bath and Body Works

Bath and Body Works seria best Day Ever

Seria Best Day Ever marki Bath and Body Works sprawdzi się idealnie, jeśli będziemy chciały odczarować jesienną chandrę.

Najnowsza kolekcja Best Day Ever, owocowo-słodkich kosmetyków od Bath & Body Works, pomimo jesiennej atmosfery kieruje nasze myśli ku beztroskim, pełnym szaleństwa dniom! Odczaruj więc deszczową aurę i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a w mgnieniu oka przegonisz pochmurny nastrój.  Koniec lata zbliża się nieubłaganie, jednak nie musi to oznaczać końca przyjemności i wspaniałej zabawy. Zatrzymaj dla siebie cząstkę lata dzięki linii Best Day Ever od Bath & Body Works i bądź pełna blasku nawet w najbardziej pochmurny jesienny dzień! Pozwól swojej skórze skosztować prawdziwie owocowej uczty i wybierz się w podróż po najlepszych wakacyjnych wspomnieniach – złociste kąpiele słoneczne, pikniki w parku, ogniska na plaży… To będzie twój Best Day Ever!

Najnowsza kolekcja pielęgnacyjna od Bath & Body Works to pięć niesamowitych kompozycji zapachowych:

  • Sweet Escape Strawberry Picnic,
  • Sunshine Days Summer Sunflowers,
  • Get Happy White Peach Sangria,
  • Live Fresh Seaside Citrus oraz
  • Beach Nights Summer Marshmallow

Produkty, jak za dotknięciem magicznej różdżki, poprawiają nastrój, pobudzają do działania i dają soczysty zastrzyk pozytywnej energii.

Co sądzicie o tej serii? Sprawdziłaby się u Was? :)

4 thoughts on “Best Day Ever, czyli wspomnienia lata z Bath and Body Works

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.