Butelka filtrująca Dafi

Butelka filtrująca Dafi

Butelka filtrująca Dafi, to pierwsza tego typu butelka wyprodukowana w Polsce. Idealna dla małych i tych większych, a dzięki niewielkim wymiarom i pojemności (0,5 litra) możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Butelka filtrująca Dafi przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy mają problem z odpowiednim nawodnieniem.  Bo chyba nie trzeba nikomu mówić, jak bardzo jest ono ważne. Latem zapotrzebowanie na płyny wzrasta, a niestety nie wszyscy biorą to pod uwagę.  Pomocą może być właśnie ta niewielka, ergonomiczna butelka z filtrem, która zmieści się do plecaka czy nawet torebki, dzięki czemu zawsze można sięgnąć po łyk smacznej wody.

Zalety

Butelka Dafi jest wyposażona w filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego), który należy wymieniać co miesiąc. Filtr ten usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru, pozostawiając jednak niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu). To sprawia, że woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Butelka wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

Cena: ok 35 zł*

*www.sklep.dafi.pl

One thought on “Butelka filtrująca Dafi

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.