Hipoalergiczne żele do higieny intymnej Barwa

Hipoalergiczne żele do higieny intymnej Barwa

Życie kobiet podlega comiesięcznym zmianom, wytyczanym przez cykl natury, dlatego tak ważna jest dbałość o strefy intymne. Pomogą w tym nowe żele do higieny intymnej Barwa.

Niewłaściwa higiena, stosowanie nieodpowiednich środków myjących czy drażniących detergentów, może naruszać naturalną barierę ochronną i zakłócić jej prawidłowe działanie. Naprzeciw tym potrzebom, wychodzi firma Barwa tworząc nowość: hipoalergiczne żele do higieny intymnej  – serię delikatnych i łagodnych dla skóry kosmetyków do codziennej pielęgnacji okolic intymnych. Dzięki naturalnym ekstraktom, takim jak sok z aloesu, wyciąg z żurawiny czy ogórka, żele wykazują intensywne działanie odświeżające, łagodzące i nawilżające. Opracowane z najwyższą starannością receptury kosmetyków, zostały dodatkowo wzbogacone o składniki aktywne w postaci kwasu mlekowego, pantenolu i alantoiny, które nie tylko delikatnie oczyszczają miejsca intymne, bez naruszania ich naturalnej bariery ochronnej, ale wykazują również działanie kojące i rewitalizujące. Niskie pH produktów pozwala utrzymać optymalny poziom flory bakteryjnej, dzięki czemu mogą być one stosowane również przez osoby ze skłonnością do atopii. 

Hipoalergiczny płyn do higieny intymnej Delikatność 

Żel do higieny intymnej o właściwościach łagodzących, przeznaczony dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień. Formuła wzbogacona o łagodne składniki myjące, delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Ekstrakt z żurawiny działa antybakteryjnie i ochronnie, a pantenol dodatkowo regeneruje i nawilża skórę.  Do codziennego stosowania.

Hipoalergiczny płyn do higieny intymnej Odświeżenie

Żel do higieny intymnej o właściwościach odświeżających, przeznaczony dla osób ze skórą normalną, wrażliwą i skłonną do alergii. Formuła wzbogacona o łagodne składniki myjące, delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Ekstrakt z ogórka działa odświeżająco i kojąco,  a kwas mlekowy dodatkowo wspomaga procesy ochronne i pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej stref intymnych. Do codziennego stosowania.

Hipoalergiczny płyn do higieny intymnej Nawilżenie

Żel do higieny intymnej o właściwościach nawilżających, przeznaczony dla osób ze skórą suchą, wrażliwą i skłonną do alergii. Formuła wzbogacona o łagodne składniki myjące, delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Naturalny sok z aloesu regeneruje i działa nawilżająco, a alantoina dodatkowo koi i łagodzi podrażnienia. Do codziennego stosowania.

Cena żeli: 9,99 zł/ 500 ml, a kupić je można m.in w sklepie:  www.sklep.barwa.com.pl

Barwa Intymna płyn do higieny intymnej Nawilżenie

Może spodoba Ci się także

2 thoughts on “Hipoalergiczne żele do higieny intymnej Barwa

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *