Ippomare – boskie sandały

Ippomare – boskie sandały

Ippomare to ręcznie robione greckie sandałki, inspirowane starożytną Helladą.

Ponoć już greccy bogowie mieli własnego wytwórcę sandałów, który zamieszkiwał na Krecie. Każda para sandałów, która została przez niego wykonana, była zaczarowana, bo z dodatkiem magicznych mocy. Dzisiaj każdy może poczuć się magicznie w przewygodnych sandałkach Ippomare.

Ippomare

to ręcznie wykonywane sandały prosto ze słonecznej Grecji. Wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów. Marka współpracuje z niewielkimi, głownie detalicznymi wytwórcami w Grecji, dzięki czemu buty są jedyne w swoim rodzaju, wygodne, piękne, dopracowane w każdym szczególe . Na stronie sklepu Ippomare  znajdziecie ponad 30 różnych modeli. Warto zwrócić uwagę na nazwy kolekcji, jak i samego obuwia – inspirowane są starożytną Helladą.

Ceny wahają się od ok 32 euro – ok 52  euro para.  Także panowie mogą się poczuć niczym greccy herosi, wybierając męskie modele.

Zamówienia realizowane są z Grecji, jednak przesyłka do Polski jest niezwykle szybka. Każda para jest pięknie opakowana. Do każdego modelu dołączony jest też wosk do pielęgnacji obuwia oraz szmatka.

IppomareCiekawostki:

  • symbolem Ippomare jest konik morski (z greckiego: “hippos”- koń, z łaciny: ”mare”: morze), który uosabia filozofię marki  – czystość, naturę, harmonię z samym sobą i naturalność.
  • Ippomare to nie tylko obuwie, ale także  ręcznie robiona biżuteria  🙂
  • strona sklepu www.ippomare.com/pl

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Może spodoba Ci się także

One thought on “Ippomare – boskie sandały

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *