Kobieta zadbana w każdym wieku wygląda lepiej

Zapraszam Was na wyjątkowy wpis. Wyjątkowy, bo gościnny, a jego autorką jest Olga Szemley- twórczyni naturalnej metody odmładzania.

Dzisiaj opowiem Wam, na czym powinien polegać naprawdę skuteczny anti-aging, czyli o autorskiej metodzie Yogattractive™. 

Starzenie, czyli co?

By przeciwdziałać starzeniu, trzeba rozumieć stopień złożoności tematu: okolice twarzy i szyi są wyjątkową koncentracją układów: delikatnej, warstwowo zbudowanej skóry, ponad 80 mięśni tworzących antygrawitacyjną siatkę (jeśli są jędrne), krążenia krwi i limfy dla odżywiania i detoksu, unerwienia i kluczowych punktów akupresury. 

Widzicie? Skomplikowane te nasze buzie jak smartfon. 

Twarz skomplikowana jak smartfon

Jeśli chcemy je naprawiać, czyli odmładzać i w optymalnym stanie zdrowia zachować, wszystkie te elementy muszą współgrać.  Gdy dokonujesz inwazji laserem czy skalpelem jest więcej niż prawdopodobne, że tę delikatną równowagę naruszysz.

Synergie w służbie urody

Stąd na zajęciach Yogattractive proponuję Wam synergię automasażu głębokiego czyli kolagenowego, drenującego i liftingującego, w połączeniu z ćwiczeniami ponad 80 mięśni twarzy i szyi. Każda mimika jest inna, więc takie ćwiczenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. 

Tradycja i  nauka

Czerpiemy z tradycji Ayurvedy, TCM, pielęgnacyjnych rytuałów Arabek (sprawdzone przez pokolenia kobiet) w połączeniu z wnioskami z 3 lat badań na Uniwersytecie w Cambridge na grupie 400 osób. 

Czy kariera musi nas wyssać i wypluć?

Zainteresowanie tematem jest naprawdę duże, ze strony mediów i, co dla mnie najważniejsze, ze strony Polek. Co więcej, teraz możemy zaproponować kobietom, które zostaną naszymi instruktorkami, praktyczny sposób na życie, który ma potencjał dawania oprócz zarobków, dużo radości i poczucia sensu. 

No dobrze, a rezultaty? 

Pierwsze rezultaty zobaczycie od razu, te długofalowe natomiast będą wymagały od Was, jak wszystko co w życiu dobre, pewnej systematyczności. Na zajęciach w kobiecym gronie zwykle nie zauważamy, zrelaksowane, że minęło kolejne 75 minut i mamy ochotę na jeszcze…

Jeśli chciałybyście dowiedzieć się więcej, zapraszam na www.yogattractive.com i na Fb Yogattractive 

3 thoughts on “Kobieta zadbana w każdym wieku wygląda lepiej

    1. Ale można to potraktować,jako inwestycję. Kiedy ktoś wytłumaczy i pokaże masaż idealnie skrojony dla danej twarzy, to można go stosować latami. Krem, jak się skończy,to kupujemy nowy,a nauczony przez nas masaż pozostaje na długo( chyba, że ktoś zapomni ;) ).

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.