La Prairie Skin Caviar Essence in Lotion

La Prairie - luksusowy Skin Caviar

La Prairie to marka słynąca  z luksusowych preparatów. Tym razem proponuje kosmetyk, który inspirowany jest azjatyckim rytuałem pielęgnacyjnym.

Skin Caviar Essence-in-Lotion  to nowa, delikatniejsza interpretacja kawioru. Po raz pierwszy, naukowcy w laboratoriach La Prairie zastosowali proces doskonałej destylacji parowej, aby otrzymać krystalicznie czysty fluid o aktywnej formule. Podczas gdy klasyczne lotiony zawierają wodę, Skin Caviar Essence-in-Lotion zawiera wodę kawiorową, czyli ekstrakt otrzymany z pereł kawiorowych w wyniku destylacji parowej. Technika ta pozwala uzyskać inny zestaw komponentów, niż ten otrzymywany w wyniku klasycznej ekstrakcji. Doskonały i wyrafinowany, Skin Caviar Essence-in-Lotion, nawilża i uelastycznia skórę, a jednocześnie podkreśla jej koloryt, oferując nowe, niezwykłe doświadczenia w pielęgnacji. Lotion zawiera także wyjątkowy Kompleks Komórkowy La Prairie, który znajduje się w sercu każdej formuły z La Prairie od samego początku istnienia marki. Dostarcza on składników odżywczych i energetyzujących, by odżywić, nawilżać i pobudzać skórę.

Delikatny, a jednocześnie niezwykle skuteczny Skin Caviar Essence-in-Lotion jest kwintesencją nowego wymiaru piękna dla skóry. Stworzony, jako pierwszy krok w pielęgnacji, przed nałożeniem serum, Skin Caviar Essence-in-Lotion zmienia tradycyjne pojęcie o lotionach. Pozostawia skórę ujędrnioną i doskonale nawilżoną, o wyrównanej powierzchni i zmniejszonej widoczności porów.

To nowy, niezbędny etap w codziennym programie pielęgnacji skóry, zwiększający przyswajanie składników aktywnych z serum i kremu. Miękki jak jedwab i bogaty w wodę kawiorową, Skin Caviar Essence-in-Lotion jest brakującym ogniwem w pielęgnacji na najwyższym poziomie. Lekka konsystencja o bogatym składzie to przepustka do świata ponadczasowego piękna.

Jak stosować? Rano i wieczorem, po oczyszczaniu i stonizowaniu skóry. 2-3 dozy przelej na dłoń i wmasuj delikatnie w skórę. Wykonaj ruch delikatnego oklepywania skóry, co wpłynie na poprawę jej kondycji. Następnie sięgnij po codzienną pielęgnację.

La Prairie Skin Caviar Essence in Lotion

2 thoughts on “La Prairie Skin Caviar Essence in Lotion

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.