Brita - butelki filtrujące
Nowości kosmetyczne

Miej wodę zawsze przy sobie z butelką Brita Fill and Go

Brita Fill & Go Vital to butelka filtrująca, dzięki której smaczną wodę możesz mieć zawsze pod ręką, niezależnie gdzie jesteś.

Nowa, poręczna butelka BRITA  fill&go Vital wykonana z najwyższej jakości materiałów dostępna jest w czterech stylowych kolorach: niebieskim, różowym, fioletowym oraz limonkowym. Te modne barwy świetnie wpiszą się w codzienne stylizacje – te bardziej sportowe, jak i te bardziej stylowe i wielkomiejskie. Posiadając to praktyczne rozwiązanie, czerpiesz przyjemność z nieograniczonego smaku świeżej wody i dodatkowo oszczędzasz czas, energię i pieniądze! Butelka nadaje się do wielokrotnego użytku i działa w prosty sposób – co miesiąc wymieniasz w niej jedynie krążek filtrujący, którego duża wydajność zapewnia około 150 litrów wody. Filtr ten redukuje zawartość chloru oraz innych substancji, które negatywnie wpływają na smak, zapach i wygląd wody kranowej, pozostawiając w niej jednak cenne minerały. Dodatkowo, butelkę można myć w zmywarkach.

Butelka Brita fill&go Vital:

  • Sugerowana cena: 49,99 zł
  • Pojemność: 600 ml wody
  • Wydajność: jeden krążek filtrujący, wystarczający na miesiąc użytkowania butelki, dający 150 litrów świeżej, smacznej wody; krążek redukuje zawartość chloru oraz innych substancji, które negatywnie wpływają na smak wody;
  • Dostępna w czterech kolorach: różowym, fioletowym, niebieskim i limonkowym;
  • Higiena: można ją myć w zmywarce;
  • Rozwiązanie korzystne cenowo: 1 litr wody filtrowanej w butelce BRITA fill&go Vital to koszt 13 groszy.

Butelki filtrujące Brita

 

12 komentarzy

Zostaw komentarz

%d bloggers like this: