OPI Gel Break – 3 kroki do mocnych paznokci

OPI Gel Break – 3 kroki do mocnych paznokci

Manicure hybrydowy choć trwały i piękny, może mieć wpływ na nasze paznokcie.

OPI Gel Break to system składający się z trzech preparatów, dzięki którym paznokcie odzyskają zdrowy wygląd. Sprawdzi się szczególnie u kobiet, które często wykonują manicure hybrydowy. Ich paznokcie mogą być wytrawione przez lakiery hybrydowe i płyny rozpuszczające, zniszczone nadmiernym piłowaniem, polerowaniem czy niewłaściwym usunięciem żelu.  Kuracja obejmuje stosowanie trzech preparatów, które wzajemnie się uzupełniają i sprawiają, że paznokcie są błyszczące, optycznie grubsze, o pięknym, żelowym wykończeniu.

  • Gel Break Serum – baza ze specjalnymi pigmentami, które sprawią, że przebarwienia staną się niewidoczne
  • Gel Break Color – lakier w odcieniu idealnym do Twojej karnacji (do wyboru 3 odcienie  Properly Pink–  idealny dla posiadaczek jasnej skóry,  Too-Tan Tilizing – sprawdzi się przy naturalnych odcieniach, Barely Beige – dla skór nieco  ciemniejszych)
  • Gel Break Protector – ochronny top coat, który sprawi, że paznokci będą miały niezwykły połysk.

Jak stosować OPI Gel Break?

Produkty stosujemy jeden po drugim(baza, lakier i następnie top) i cieszymy się delikatnym manicurem, który przy okazji wzmacnia nasze paznokcie.

System został doceniony na 34. Kongresie i Targach LNE i otrzymał specjalne wyróżnienie – Innowacja LNE. Jury, składające się z przedstawicieli polskiej i francuskiej edycji magazynu LNE, przyznało najwyższe oceny, tym samym kwalifikując produkty OPI do produktów wyznaczających nowe kierunki w branży beauty i healthy aging w Polsce.

Produkty można kupić osobno lub w zestawie – cena pojedynczego produktu 79 zł, za zestaw zapłacimy 159 zł (taniej o 33%).

OPI Gel Break - zestaw 3 produktów - serum, specjalny lakier i top coat

Jeśli szukacie lekkiej alternatywy dla klasycznych hybryd, sprawdźcie moją opinię na temat OPI GelColor <-klik.

Może spodoba Ci się także

4 thoughts on “OPI Gel Break – 3 kroki do mocnych paznokci

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *