Nuxellence – pielęgnacja skóry wokół oczu

Nuxellence preparat do pielęgnacji skóry wokół oczu

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i często właśnie tam widać nasze zmęczenie i wiek. Zadbajmy więc o nią.

Marka Nuxe, ekspert w aptecznych kosmetykach pielęgnacyjnych, uzupełniła gamę Nuxellence o specjalistyczny preparat do pielęgnacji skóry wokół oczu.  W skład  linii wchodzą kosmetyki przeciwstarzeniowe, które dzięki innowacyjnej formule i niezwykłemu składowi (zawierają wyciąg z kwiatów passiflory), wyraźnie odmładzają każdą skórę. Nuxellence to także gama najbardziej zaawansowana naukowo, która posiada aż 10 patentów. Do tej pory w jej skład wchodziły preparat przeciwstarzeniowy na dzień Nuxellence Eclat, oraz oraz Nuxellence Detox, zapewniający skórze nocną detoksykację.

Nuxellence pielęgnacja skóry wokół oczu

to produkt, który zapewni kurację najnowszej generacji  3w1.  W jego skład wchodzi ekstrakt z kwiatu Passiflory oraz kwas hialuronowy.

Efekty:

  • natychmiastowy efekt upiększający – wygładzenie i rozświetlenie skóry – niezwykła konsystencja i skład zapewnią szybką poprawę wyglądu. Do tego aplikator z końcówką masującą sprawia, że aplikacja kosmetyku jest niezwykle przyjemna.
  • działanie przeciwstarzeniowe- w ciągu 4 tygodni objawy związane ze zmęczeniem czy wiekiem, zostają zredukowane. Skóra wokół oczu odzyskuje młodzieńczą świeżość i blask.

Cena: ok. 149 zł/15ml

Nuxe

Historia marki sięga lat 90, wtedy to własnie Aliza Jabès podjęła decyzje o stworzeniu od podstaw marki kosmetycznej, która łączyłaby w sobie naturę i luksus. I tak połączenie, zapału, wiedzy farmaceutycznej oraz inspiracji naturą, pozwoliły na stworzenie wysokiej jakości kosmetyków aptecznych. Marka ceniona jest na całym świecie za skuteczność, naturalność i przyjemność stosowania. Nic więc dziwnego, że konsumenci doceniając preparaty Nuxe, przyznali im ponad 168 wyróżnień.  Nuxe to także 30 ośrodków spa na całym świecie.

Stworzyłam NUXE Spa, aby moja marka posiadała miejsca  poświęcone pięknu, zmysłom i dobremu samopoczuciu

Aliza Jabès

2 thoughts on “Nuxellence – pielęgnacja skóry wokół oczu

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.