Podsumowanie maja – relacja, testy i opinie

Podsumowanie maja - wiosenne kwiaty

Chyba już najwyższy czas na blogowe podsumowanie ubiegłego miesiąca.

Zapraszam zatem na podsumowanie maja.

Cały czas poszukuję odpowiedniej formy,  testuję i sprawdzam, dlatego ten miesiąc nie obfitował w nowości kosmetyczne. Postawiłam raczej na opinie i nieco dłuższy tekst o pielęgnacji.

Długi majowy weekend zaczął się przepięknie i inspirująco, już w kwietniu ;) bowiem 29.04 odbyło się I Wyjazdowe Śniadanie Świadomych Blogerek.  Miałyśmy okazję się spotkać w pięknej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, a o tym jak było, możecie przeczytać:

 Relacja z I Wyjazdowego Śniadania Świadomych Blogerek

Opinie

Dzięki nawiązanej współpracy z Drogeria.pl, mam okazję przetestować lakiery Zila, ale też i kilka ciekawych kosmetyków. Na pierwszy rzut poszedł balsam eos, ale wersja ochronna. Takiej jeszcze nie miałam, dlatego z ciekawością jej używałam (i nadal używam). A jak się spisuje, przeczytacie

eos Medicated Lip Balm – mandarynkowa ochrona

Wspomniałam o lakierach Zila, zatem jest i pierwsza opinia. Te lakiery to dla mnie nowość. Dobre opinie i piękne kolory sprawiły, iż pod koniec kwietnia zrobiłam zakupy w drogeria.pl. Akurat była promocja, więc wybrałam 3 lakiery. Kilka dni później tak się złożyło, że podjęłam się współpracy z drogeria.pl i trafiły do mnie 4 kolejne, wybrane przeze mnie, odcienie. Z prawdziwą przyjemnością przedstawiam Wam zatem pierwszą opinię (i chyba moją pierwszą w ogóle! lakierową opinię)

Lakier Zila 110 Crosi- moje pastelove! 

Jeszcze w kwietniu wpadł w moje ręce fajny preparat, także nowość (wygląda na to, że maj był wyjątkowym miesiącem kosmetycznych nowości ;)) DermoFuture Precision – Kuracja odmładzająca z biotyną. A to wszystko dzięki testom z serwisem Twoje Źródło Urody. Kosmetyk jak najbardziej polecam, a dlaczego, to możecie się przekonać czytając opinię

Kuracja Odmładzająca z biotyną DermoFuture

Pielęgnacja

Jak co sezon zostajemy zasypane propozycjami zabiegów, diet, itd itp które pozwolą nam pozbyć się cellulitu. Ja także chciałam Wam zaproponować tekst o podobnej tematyce, jednak starałam się w nim pokazać, że taka pielęgnacja antycellulitowa wcale nie musi być kosztowna. A te najważniejsze czynniki tak naprawdę mamy za darmo.

Sposoby na cellulit-tanie i skuteczne-sprawdź

Podsumowanie maja na Instagramie

Najbardziej obserduszkowanym zdjęcie zostały te oto niezapominajki :)

Końcówka maja upłynęła mi pod hasłem serial. Zazwyczaj seriale oglądam dosyć spokojnie (czytaj – grzecznie czekam na kolejny odcinek), tak w tym przypadku potrafię pochłonąć kilka odcinków na raz, jak opętana ;) No cóż, mowa w końcu o serialu Lucyfer :D Tak więc dzień bez Lucy, dniem straconym ;) Znacie Lucynę, lubicie?

A Wasz maj pod jakim hasłem upłynął? ;)

5 thoughts on “Podsumowanie maja – relacja, testy i opinie

  1. U mnie maj był pozytywny.
    Wprawdzie baaardzo dużo czasu zajęła mi nauka, ale sesja zdana niemalże w całości w terminach zerowych, więc ma to swoje plusy.
    Lubię maj, ale i czerwiec to wspaniały czas i przeddzień wakacji.
    Pozdrawiam serdecznie!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.