Selfie Jewellery – biżuteria na każdy dzień

Selfie Jewellery – biżuteria na każdy dzień

Biżuteria Selfie Jewellery może towarzyszyć Ci każdego dnia, niezależnie od okazji.

Jeśli szukasz unikalnych i stylowych dodatków, poznaj Selfie Jewellery.  Te małe dzieła sztuki powstały po to, aby dodawać blasku zarówno na co dzień, jak i na czerwonym dywanie.

Pierścionki Selfie Jewellery z kolekcji Glam są ekskluzywnym dodatkiem, który sprawi, że każda stylizacja zyska efekt glamour. Nowoczesne formy, dbałość o detale i uniwersalne przeznaczenie cechują każdy z nowych modeli. Jeśli chcesz zabłysnąć jak gwiazda wystarczy, że dodasz do swojego looku któryś z nich.

Srebrny pierścionek z chwostem Selfie Jewellery Fringe
Fringe 249zł srebro

 

 

Łańcuszkowy chwost przy pierścionku to jeden z nowych biżuteryjnych trendów. To połączenie elegancji kolczyka z dodatkiem na dłoń. To niebanalny gadżet pozwoli ci zwrócić na siebie uwagę, a jednocześnie doda modowej świeżości do twojej stylizacji.

 

 

 

Srebrny pierścionek Selfie Jewellery Tangled
Tangled 299 zł srebro

Ten pierścionek jest wyrazistym wyrażeniem zamiłowania do luksusu. Jego bogaty kształt i blask cyrkonii przyciąga wzrok i sprawia, że twój look staje się kompletny – nie potrzebujesz już żadnego innego dodatku.

 

Srebrny pierścionek Selfie Jewellery Eternity
Eternity 249 zł

 

Inspirowany geometryczną formą podwójny pierścionek doskonale sprawdzi się jako towarzysz minimalistycznej stylizacji. Bardzo modny ostatnio fason tego dodatku można uzupełnić podobnym w kształcie knucklering  od Selfie .

 

 

 

 

Może spodoba Ci się także

6 thoughts on “Selfie Jewellery – biżuteria na każdy dzień

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *