Instensywne odżywianie skóry z Serenage Avene

Instensywne odżywianie skóry z Serenage Avene

Serenage to odżywcze serum, które poprawi gęstość i witalność Twojej skóry.

Marka Avene, znana ze swoich skutecznych preparatów, wprowadziła na rynek nowość – serum Serenage.  Jest ono odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które swój młody wygląd chcą zachować jak najdłużej, bez konieczności stosowania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Polki często używają preparatów anti-aging. Jak wskazują badania, aż 82% kobiet w wieku 50+, wybiera takie kosmetyki kilkukrotnie w ciągu tygodnia.

Młoda skóra posiada naturalne zasoby włókien, które stanowią jej podporę i zapewniają jej gładki i sprężysty wygląd. Z wiekiem zasoby te ulegają wyczerpaniu, występują miejscowe załamania, pojawiają się zmarszczki, aż w końcu „rusztowanie” przestaje być stabilne i opada.  Dodatkowo maleje ilość gruczołów łojowych w skórze, co powoduje, że jej odnowa staje się coraz powolniejsza. Jednocześnie w skórze dojrzałej obserwuje się znaczący spadek ilości kwasu linolenowego – substancji wchodzącej w skład cementu międzykomórkowego, chroniącego organizm przed nadmierną utratą wody.  Objawy? Utrata gęstości skóry, opadanie owalu twarzy, obrzmiałe policzki i często- opuchnięcia wokół oczu. Skutek? Coraz bardziej cienka, sucha i wrażliwa skóra.

Serenage Serum

-odżywcze serum poprawiające gęstość i witalność skóry

  • Działa rewitalizująco, wzmacnia i przywraca komfort skóry
  • Po zastosowaniu natychmiastowy efekt wygładzenia
  • Kuracja 21 dni – najlepiej 2-3 razy w roku

Składniki aktywne :

  • Gęstość i napięcie skóry  –  H.A.F. Frakcje Kwasu Hialuronowego (2 razy większe stężenie niż w kremie) o kontrolowanym i zróżnicowanym rozmiarze, stymulują w skórze właściwej fizjologiczny proces syntezy kwasu hialuronowego, przywracając nawilżenie, wypełnienie oraz wzmocnienie włókien podtrzymujących skórę.
  • Działanie wygładzające, ochronne i odżywcze – Zawarty w formule serum Glikoleol – induktor kwasu linolenowego, wspomaga syntezę naturalnych lipidów w skórze.
  • Ukojenie: – Wysoka zawartość Wody Termalnej Avène, koi i łagodzi skórę.

Arsenał wyjątkowych składników aktywnych, zamknięto w lekkiej konsystencji, dzięki czemu serum szybko wnika w skórę, uwalniając składniki aktywne i zwiększając skuteczność kremu. Ma delikatny zapach o nucie kwiatowej. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i oftalmologiczną.

Stosować w formie kuracji (21 dni/ 2-3 razy w roku), rano i/lub wieczorem na twarz i szyję,pod Krem na dzień lub Krem na noc.

Cena 139 zł/ 30 ml

Avene Serenage Serum

Może spodoba Ci się także

5 thoughts on “Instensywne odżywianie skóry z Serenage Avene

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *