Srebrna biżuteria Ippomare

Srebrna biżuteria Ippomare

Srebrna biżuteria Ippomare to połączenie greckiej pasji i miłości. Ręcznie wykonywana biżuteria z czystego srebra (925), będzie kolejnym magicznym dodatkiem do stylizacji. Idealne skomponowana z sandałami Ippomare.

Biżuteria jest czymś, co ma nas ozdabiać i upiększać — ale nie tylko! Biżuteria może być także czymś więcej, może nas chronić przed siłami natury lub sprawiać, aby były nam przychylne.

Grecka marka Ippomare zaprasza do świata ręcznie wykonanej biżuterii, której inspiracją stały się natura i jej cykliczne zmiany, a także czaso- przestrzeń uchwycona i wyrażona w poezji, filozofii i mitach.

Biżuteria Ippomare to 5 kolekcji, w których znajdują się ręcznie wykonane naszyjniki i bransoletki z czystego srebra (925).  Grawerowany ręcznie wzór, mający kształt koła lub kwadratu, srebrny lub pozłacany, to prawdziwy talizman. Dzięki nieoczywistemu połączeniu ze skórzanym rzemykiem w kolorze naturalnej skóry lub ciemnoczekoladowym nadaje naszej codziennej stylizacji charakteru. Ponadczasowe wzornictwo w nowoczesnej interpretacji pozwala na zabawę stylem i modą. Biżuteria Ippomare pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i do wieczornego wyjścia na kolację czy drinka z przyjaciółmi.

Desing i jakość

Ippomare Jewellery, to nie tylko świetny design, ale również jakość, która opiera się na połączeniu elementów czystego srebra ( 925) i naturalnej skóry.

www.ippomare.com

Może spodoba Ci się także

Pozostaw komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie ujawniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *