I Wyjazdowe Śniadanie Świadomych Blogerek 29.04.2017

Śniadanie Świadomych Blogerek

Jako, że mam w tym wydarzeniu swój malutki udział, chciałabym Wam je nieco przybliżyć i oczywiście gorąco zachęcić do udziału w nim.

I Wyjazdowe Śniadanie Świadomych Blogerek odbędzie się w Krakowie, a jego temat przewodni to Budowanie relacji i zaufania z Czytelnikiem bloga. 

Cykliczne Śniadania Świadomych Blogerek to odbywające się co miesiąc w Bydgoszczy wspierające warsztaty dla kobiet prowadzących strony www (firmowe lub blogi osobiste), a także social media w formie blogów. A jak doszło do zorganizowania spotkania w Krakowie, możesz dowiedzieć się z tekstu „Odwaga w komunikacji a dążenie do celu”

Wizerunek osobisty i budowanie relacji z Czytelnikami – a także z potencjalnymi współpracownikami lub klientami w przyszłości – stanowi duże wyzwanie nie tylko dla początkujących blogerek.

Gdzie stawiać granice prywatności? Co pokazać na blogu, a czego nie? Czy potrzebuję specjalisty, który będzie zarządzał wizerunkiem? Co wnosi autentyczność do mojego blogowania? Jak sprawić, by nawiązać więź z Czytelnikiem? Jak sprawić, by Czytelnicy zostawali na dłużej i tworzyli zaangażowaną społeczność? Jakie znaczenie (i czy w ogóle) ma ilość polubień fanpage? Czego oczekują Czytelnicy Twojego bloga i czy jest to inna społeczność niż ta, która obserwuje Cię na Instagramie? Czytelnik, Obserwator czy Klient – kim są i jak chcą się z Tobą porozumieć?

I Wyjazdowe Śniadanie Świadomych Blogerek w Krakowie – co musisz wiedzieć? 

1. Spotkanie ma charakter warsztatowy, ale podstawą do dyskusji będzie prelekcja.
2. Przed rozpoczęciem części merytorycznej odbędzie się moderowany networking. Przygotuj się, by opowiedzieć o sobie i swoim blogu (lub pomyśle na blog). Niech będzie to coś konkretnego z odniesieniem do wartości, którymi się kierujesz (później się okaże, jak bardzo są istotne). Weź wizytówki, jeśli posiadasz.
3. Zabierz swój ulubiony notes i coś do pisania – na pewno narodzą Ci się nowe pomysły i opcje do nawiązania kontaktu ze swoimi Czytelnikami (lub między Uczestniczkami). Abyś mogła pozostawić swój umysł otwarty cały czas podczas spotkania (i nie obawiać się, że o czymś zapomnisz po powrocie do domu) – proponuję spisywać wszystko na bieżąco.
4. Przyjdź śmiało z konkretnymi pytaniami. Po prostu spisz je na kartce i zadaj je, gdy przyjdzie na to pora. Jeśli pytań będzie mnóstwo – tym lepiej! Zawsze po szkoleniu możemy przenieść się do pobliskiej kawiarni i omówić kwestie nieomówione :)
5. Musisz być świadoma, że nic się nie zmieni w Twoim blogowaniu, jeśli sama nie będziesz tego pragnąć. Jesteś gotowa do działania? Mam nadzieję, że tak!

Ważne informacje:

 Warto być już po 10:00, by zająć wygodnie miejsca, rozgościć się i zamienić kilka słów. Pamiętaj, że nie spotykamy się tylko po wiedzę – spotykamy się w kameralnym gronie, by realnie się wspierać, mówić wprost i szukać skutecznych rozwiązań. Oficjalną część zaczynamy o 10:20

Miejsca rezerwujemy wysyłając zgłoszenie na mail:

blogerkibydgoszcz@wp.pl

w tytule wpisując „spotkanie Kraków” (w treści maila podajemy imię i nazwisko oraz adresy do bloga i social mediów). W odpowiedzi otrzymujesz potwierdzenie z danymi do wykonania płatności – zaksięgowany przelew gwarantuje Twoje uczestnictwo w pierwszym Wyjazdowym Śniadaniu Świadomych Blogerek.

Liczba miejsc ograniczona: max. 20 osób. Decyduje zatem kolejność zgłoszeń.

Cena: 39 PLN
Pakiet (wejściówka na spotkanie + 90 minut wspierających konsultacji biznesowych*): 99 PLN

Pakiet zapewnia w sumie 4 godziny pracy nad Twoim blogiem lub blogobiznesem. Pakiet jest ofertą ograniczoną i mogą ją zrealizować 3 pierwsze, chętne osoby w wybranych terminach: 29.04.2017 godzina 16:00-17:30 lub 30.04.2017 godzina 8:30-10:00 oraz 10:15-11:45. Standardowe 60 minut konsultacji nieobjętych promocją w pakiecie to wartość 150 PLN.

Możliwość wystawienia faktury VAT na życzenie.

Dodatkowe informacje: 

Osoby zainteresowane ofertą dla Partnerów eventu proszone o kontakt mailowy: izakornet@wp.pl (wcześniejsze realizacje współprac do wglądu na Spotkania Świadomych Blogerek oraz www.thesecretofhealing.pl lub na życzenie drogą mailową)

Prowadząca: Izabela Kornet – autorka bloga The Secret of Healing, organizatorka zamkniętej, corocznej konferencji dla kobiet blogujących –Spotkania Świadomych Blogerek, pomysłodawczyni cyklicznych Śniadań Świadomych Blogerek oraz Śniadań Świadomych Kobiet w Bydgoszczy, prowadząca warsztaty dla kobiet na BabaFest w Olsztynie, prelegentka II Forum praktykujących pisanie, zwolenniczka pisania prosto z serca, właścicielka marki Sukces rodzi się z serca – Izabela Kornet, twórczyni bezpłatnego kursu online „Bezpłatny kurs online „7 dni dla z sercem dla biznesu”, wspiera kobiece biznesy oraz ich właścicielki w rozwoju i codzienności, daje kobietom narzędzia do pracy, by wznosiły swoje blog i firmy na najwyższe poziomy.

III Śniadanie Świadomych Blogerek w Bydgoszczy
Tak było podczas III Śniadania Świadomych Blogerek w Bydgoszczy. Zdjęcier ze strony www.thesecretofhealing./pl

One thought on “I Wyjazdowe Śniadanie Świadomych Blogerek 29.04.2017

  1. Bardzo fajne spotkanie! Z chęcią się wybiorę. Po weekendzie będę ostatecznie wiedziała czy tę sobotę mam wolną i czy będę mogła się zjawić. Ale mam ogromną ochotę przybyć! :)
    Pozdrawiam serdecznie! :)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.