Zacznij tutaj

Jest mi niezmiernie miło gościć Cię na moim blogu.

Mam na imię Ada i trochę na mój temat dowiesz się ze strony O mnie . Teraz jednak pozwól, że przybliżę Ci nieco bloga Glow Up i zaproszę do mojej wersji urodowego świata.

Jeśli tak jak ja poszukujesz ciekawych kosmetyków, zabiegów, porad i uważasz, że dobrze wyglądać można niezależnie od wieku i zasobności portfela – to miejsce jest dla Ciebie.

Skąd się wzięła jego nazwa?

Glow Up

to transformacja, piękna przemiana, metamorfoza. Chciałabym, aby nazwa dobrze się kojarzyła, była krótka, łatwa do zapamiętania i co niestety ważne, aby była wolna domena. Zainspirowana przez Kasię B., stworzyłam więc GlowUp.pl. Uważam, że przemianę można przejść w każdym momencie, że nie musimy się poddawać swojemu wiekowi i co ważne, nie musimy wydawać fortuny, by lepiej wyglądać czy czuć się lepiej. Dlatego też znajdziesz u mnie tematykę anti aging’u także w wydaniu ekonomicznym. ;)

Przy okazji przedstawię Ci też moją definicję słowa glow – to ktoś, kto promienieje  zdrowiem i pozytywnym nastawieniem do życia i tym błyszczy. I aby tak było, potrzebujemy odrobiny silnej woli, chęci i motywacji, bo pomimo wszystko, tak właśnie żyje się nieco łatwiej.  Zachęcam do pobrania niewielkiego pdf’a z kilkoma poradami, które być może staną się pomocne w zostaniu glow, a kto wie, może później będą częścią glow up? ;)

Jak przejść glow up?

By nieco ułatwić Ci poznawanie bloga, zapraszam na mały przegląd

polecanych wpisów z kategorii

W tej kategorii znajdziesz teksty i ciekawych sposobach na pielęgnację, opisy przetestowanych przeze mnie urządzeń, terapii

czyli wszystko to, co przetestowałam na sobie

Mam tę przyjemność, że w ramach pracy mogę testować zabiegi w gabinecie Strefa Urody

Warto/nie warto/ boli? itd. W tych tekstach znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania

Styl życia, zdrowie i inne ważne sprawy